sobota, 1 lipca 2017

Wiejskie Życie - w to warto grać.

Całkiem niedawno powróciłam ponownie, mam nadzieję już na dobre, do gry przeglądarkowej Wiejskie Życie. Zaczęłam grać od początku, co dało mi zupełną satysfakcję z powodu szybko zaliczanych poziomów i niezbyt skomplikowanych zadań. Chodzi mi rzecz jasna o grę Wiejskie Życie na Facebooku. Tam gra się lepiej niż poprzez inne serwisy, ponieważ można zaprosić o wiele więcej aktywnych graczy, aby nam pomagali. Duże znaczenie ma tu łatwość w budowie i kompletowaniu maszyn produkcyjnych, bowiem bardzo często system sam oferuje nam potrzebne części, co  znacznie ułatwia samą rozgrywkę.

Wiejskie Życie to gra rolnicza (farmerska), ale też i symulacja życia na farmie. Do naszych zadań należy wypełnianie questów, okolicznościowych misji, odwiedzanie sąsiadów i pomaganie im w ich pracach farmerskich, kompletowanie kalendarza miesięcznego oraz odbiór codziennych bonusów za logowanie. To oczywiście nie wszystko, co proponuje nam ta przyjemna gierka. Możemy również sadzić, siać, zbierać, nawozić i podlewać nasze rośliny i drzewa owocowe - niekoniecznie w ramach wyznaczonych nam zadań. Cała praca, mimo iż najczęściej spada na nas (bo można używać maszyn rolniczych lub automatyzacji czynności farmerskich), to i tak okazuje się być odprężająca oraz bardzo ciekawa. Oczywiście dla osób, które lubią tego typu rozrywkę. Każdy może przecież wybrać sobie inną grę, na Facebooku jest ich wiele i w rozmaitych gatunkach.

Dlaczego warto grać w Wiejskie Życie ? Przede wszystkim dla jej uroku. Mamy tu do czynienia z miłą dla oka symulacją farmy. Grafika jest dopracowana, a jeśli jakiemuś elementowi wizualnie czegoś brakuje, to zespół techniczny bardzo szybko to naprawia tak, aby część wyglądała jak najlepiej. Niedawno zmieniono na przykład wizerunek imprezowej owcy, lamy i habitatu niedźwiedzi. Ten pierwszy według mnie aż dopraszał się zmiany, bo był w moich oczach ... no, trochę nieładny. Pozostałe dwa podobały mi się, jednakże teraz również wyglądają OK. Widzimy więc, iż ekipa od spraw technicznych działa prężnie i z pewnością ma niemało obowiązków. W końcu gra zalicza się do tych z opcjami premium, więc warto się starać dla potencjalnego klienta ;) Ponadto najlepiej się gra przez aplikację Facebook Gameroom, ponieważ tocząc rozgrywkę bezpośrednio z przeglądarki ryzykujemy ... zaśmiecenie naszego profilu co i rusz najdrobniejszymi informacjami o naszych sukcesach w grze.

Oczywiście można grać zupełnie za darmo, niczego nie kupując. W tym celu wystarczy oszczędnie gospodarować zwykłymi monetami, dukatami premium oraz punktami automatyzacji. Te ostatnie wyręczają nas w żmudnych i długotrwałych pracach. Wystarczy po prostu włączyć automatyzację i mamy produkcję z głowy. Tymczasem możemy zając się innymi sprawami, jeśli tylko chcemy. To znacząca oszczędność czasu oraz ... naszej cierpliwości. Warto włączyć automatyzację, gdy zadania nas nużą, a jednak chcemy je zaliczyć dla określonych profitów. Ja sama jednak jestem jeszcze na tak niskim poziomie (zaledwie dwudziesty dziewiąty), że nie muszę tego robić zbyt często. Podsumowując: Wiejskie Życie na Facebooku stanowi dla wielbicieli wirtualnego rolnictwa niebywałą gratkę, ponieważ posiada ono ładną grafikę, niezbyt trudno się gra, ale też i uprawa roli sama w sobie jest satysfakcjonująca. Zapraszam więc miłośników internetowych prac farmerskich do wypróbowania swoich sił w grze. Linka podaję niżej:

https://apps.facebook.com/wiejskiezycie/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz