sobota, 7 stycznia 2017

Vod.pl - filmy za darmo.

Dawno temu, bliżej już nie pamiętam w jaki sposób, natrafiłam na stronę z darmowymi, legalnego pochodzenia filmami do oglądania online. Witryna nosiła nazwę Vod.pl. Korzystam z niej czasami jeszcze do dziś. Niestety obejrzenie filmu na stronie pociąga ze sobą zużycie pewnej, dosyć znacznej ilości transferu internetowego, najlepiej jest więc mieć go w dostatecznej ilości. Jak to filmy online ... Niektórym osobom może przeszkadzać również to, iż nasze darmowe kino jest przerywane kilkukrotnie ... reklamami, które są ceną, którą widz musi w tym przypadku "zapłacić". Reklamy są też na początku każdego bezpłatnego filmu. Tak więc oglądamy często naprawdę znakomite kino podobnie jak w telewizji, przerywane reklamami. No cóż, przynajmniej bloki reklamowe są krótsze na Vod.pl ...

Strona proponuje również płatne kino. Nierzadko są to prawdziwe hity, z pewnym opóźnieniem naturalnie. Ceny jednakże nie są aż tak wielkie i z pewnością przeciętnego widza na nie stać. No, ale jeśli wolimy oglądać wyłącznie za darmo, wówczas jest to kwestia naszego wyboru. Tylko że rezygnujemy w ten sposób z co głośniejszych przebojów kinowych ... A jeśli wszystko ma być legalnie, to oczywiście nie powinniśmy pobierać ich przez p2p ... Żeby było jasne, strona Vod.pl oferuje tylko filmy do oglądania online, nie możemy ich ściągnąć z niej w żaden sposób na swój komputer lub inny sprzęt. Nie ma takiej opcji. Od niedawna jednak można oglądać je na ... komórce.

Jeśli idzie zaś o dostępne gatunki, to mamy wśród nich pełną różnorodność. Akcja, animacja, dla dzieci, dramat, familijny, fantasy, horror, komedia (także i romantyczna), melodramat, musical, przygodowy ... i wiele innych. Jest doprawdy w czym wybierać. Są także i seriale telewizyjne, filmy dokumentalne czy programy Onetu. Tak, bowiem cały serwis jest własnością Onet.pl. Ponadto filmy możemy też podzielić na polskie i zagraniczne. Możemy również dzięki wyszukiwarce umiejscowionej na stronie odnaleźć dzieła kinematografii ostatnio dodane, najpopularniejsze lub według kolejności alfabetycznej. Z moich ulubionych filmów (darmowych) wymieniłabym ekranizację komedii Aleksandra Fredry "Zemsta" albo "Rusałkę" (nazywaną rosyjską "Amelią").

Na koniec chciałabym Was zachęcić do korzystania z serwisu Vod.pl, ponieważ proponuje on wiele dobrych i wartościowych filmów za darmo i naprawdę legalnie, co też jest bardzo ważne. Strona uczestniczy bowiem w programie "Oglądaj legalne", który to promuje oglądanie filmów w sposób uczciwy wobec ich twórców oraz ... nas samych. Zapraszam więc na bezpłatny, wybrany przez Was seans ze strony:

http://vod.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz