piątek, 6 stycznia 2017

E-Darmo (wyjątkowe konto w systemie Chomikuj.pl)

Nie pamiętam już, w jaki sposób zdobyłam linka do tego ciekawego i oryginalnego profilu na Chomikuj.pl. Wiem tylko, iż jest on naprawdę wart uwagi, szczególnie, jeśli lubimy czytać autorskie e-booki na rozmaite tematy. A tych nie brakuje - zarówno tematów, jak i pozycji książkowych. Sam ich autor jest wyjątkową postacią, chociażby dlatego, że nie spotkałam jeszcze osoby, która miałaby na swoim koncie tyle literatury fachowej i poradnikowej. W dodatku udostępnia on swoje prace ... za darmo, co jest doprawdy godne pochwały !

Chomik "e-Darmo", bo o nim mowa, zawiera całkiem sporo różnorodnych kategorii tematycznych. Tak więc znajdziemy na nim: darmową muzykę (odgłosy ptaków), audio-booki (dla dzieci, poezja, proza, Tadeusz Boy-Żeleński), czasopisma (Herbasencja, Jazzpress, Kulturalni, Wiadomości antydopingowe), E-booki (fragmenty i pełne wersje) czy też darmowe fotografie albo i prezentacje. To oczywiście nie wszystko, a jedynie wycinek obszernego materiału, zamieszczonego na Chomiku "e-Darmo". Więcej odnajdziemy, odwiedzając ten wyróżniający się profil. A naprawdę opłaca się to zrobić, ponieważ szczególnie poradniki mogą okazać się pomocne w naszych problemach lub też trudnych sytuacjach innych ludzi.

Na samej górze strony są zamieszczone wizualne reklamy blogów Pana Roberta, bo tak ma na imię autor. Są to witryny następujące: Wiedza jest super, Zmień swoje życie, Samobójca z depresją, Wiara jest super oraz Zabawne obrazki (humor). One również zawierają dużo wartościowego, przydatnego materiału, podobnie jak e-booki autorskie. Nie będę ich tu bliżej opisywać, aby każdy chętny odwiedził chomikowy profil Pana Roberta i wybrał sobie na nim, co go interesuje. Pod wymienioną reklamą znajdziemy drugą, tym razem dotyczącą programu partnerskiego Złote Myśli (wybrane e-booki). Obie grupy e-książek (partnerskie i autorskie) są zbliżone tematycznie, więc mogą być umieszczone na tej samej stronie.

Podsumowując, chciałabym podkreślić szczególnie pełen wszelakiej wiedzy charakter niniejszego konta. Jest ono bogate w wiedzę empiryczną, religijną i życiową. Książki warto pobierać i czytać, ponieważ oprócz wymienionych już tutaj powodów wydają się one po prostu ciekawe. A jest doprawdy wśród czego przebierać ! Tak więc zapraszam do odwiedzin na Chomiku "e-Darmo", abyście przekonali się sami, czy naprawdę jest on tak interesujący i przydatny, jak napisałam:

http://chomikuj.pl/e-Darmo

1 komentarz:

  1. Profil znam i czasami z niego korzystam :). Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń